SŁONINA MIELONA GARMAŻERYJNA – wyrób z słoniny wieprzowej bez skóry, z dodatkiem soli spożywczej, zmielony, w osłonce sztucznej, napełniony w batony o masie około 500g. Produkt niezbędny w każdej kuchni, idealnie nadaje się do wytopu domowego smalcu.

Smalec wieprzowy – tłuszcz uzyskany z wytopu tłuszczu wieprzowego, o barwie białej, napełniony w osłonkę sztuczną z nadrukiem, w postaci batonów o masie netto 250 gram. Produkt znajdujący zastosowanie w każdym gospodarstwie – idealnie nadaje się do smażenia oraz pieczenia.

SMALCZYK Z CEBULKĄ – smalec wieprzowy z dodatkiem przypraw oraz pysznej smażonej cebulki w niewielkich ale bardzo wygodnych i poręcznych pojemniczkach o masie netto 250 gram. Konsystencja wyrobu smarowna, produkt idealnie nadaje się na kromkę świeżego chleba. Bardzo wygodna propozycja dla osób, dla których liczy się smak i oszczędność czasu.

SMALCZYK Z KIEŁBASĄ – smalec wieprzowy z dodatkiem przypraw oraz przede wszystkim pysznej swojskiej wieprzowej kiełbasy, którą przed dodaniem do smalczyku delikatnie podpiekamy aby zintensyfikować jej smak i aromat. Produkt w opakowaniach o masie netto 250 gram. Konsystencja smarowna, widoczne kawałeczki kiełbasy, smak typowy dla danego asortymentu, wyczuwalne użyte dodatki. Smalczyk z kiełbasą to tradycyjny domowy smak i duża oszczędność czasu dla Naszych Klientów.

SMALCZYK ZE ŚLIWKĄ – ciekawe połączenie dla zwolenników domowego smalcu oraz pysznego smaku suszonej śliwki z niewielkim dodatkiem przypraw. Smak bardzo ciekawy, lekko słono – słodki, konsystencja smarowna, widoczne kawałki pokrojonych śliwek. Wyrób idealnie nadaje się na kromkę świeżego chleba, stanowi ciekawe urozmaicenie codzienny smaków.